• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 10 na 12 grudnia, grupa B

1.Prosze pamietac aby uzupelnic karty pracy Kamienie na szaniec -5 rozdzialow. Prosze przyniesc w piatek do szkoly. Prosze dokladnie zapoznac sie z rozdzialem Pod Arsenalem.

2. Prosze przypomniec sobie zwyczaje Swiat Bozego Narodzenia. Prosze nauczyc sie slow dwoch wybranych przez siebie koled.

3. Prosze przeczytac tekst na stronie 77 Pan Tadeusz czyli ostatni zajazd na Litwie.

Prosze przeczytac tekst Inwokacji strona 78 oraz prosze uzupelnic cwiczenie II strona 79- Romantyzm.

4. Prosze napisac 10 zdan - Z czym kojarza mi sie Swieta Bozego Narodzenia?

Do zobaczenia za dwa tygodnie