• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 10 gupa A na 30 pazdziernika 2020r.

1. Prosze napiszcie prace- Czym jest dla mnie polskosc? Czy warto sie uczyc j. polskiego?Jakie polskie tradcje znacie? ( minimum 10 zdan.)

2. Prosze przeczytajcie pierwszy rozdzial Kamieni na Szaniec Aleksandra Kaminskiego.

3. Prosze rowniez przeczytac informacje w ksiazce Romantyzm, Pozytywizm, Mloda Polska -strony4-5-6. W ksiazce zrobcie cwiczenie II strona8 i III strona 9.

Tekst ksiazki mozecie znalezc za darmo na internecie- wpiszcie -Kamienie na szaniec-szkola podstawowa Nr 2 w Lukowie. Przeczytajcie pierwszy rozdzial- Sloneczne Dni. Prosze zaznaczyc kim sa glowni bohaterowie, czym sie zajmuja. Tekst mozecie wydrukowac i przyniesc do klasy. Prosze pamietac, ze bedzie mozna zakupic ksiazke cz. 2 Romantyzm, Pozytywizm, Moda Polska-$40.

Pozdrawiam Was serdecznie

Do zobaczenia w piatek