• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 10, grupa B na 29 stycznia 2021r.

1. Proszę napisać dzieje Jacka Soplicy- księdza Robaka( minimum 15 zdań). 2. Proszę przeczytać tekst Gdzie rozgrywają się wydarzenia? strona 85. W zeszycie proszę napisać streszczenie tego tekstu. 3. W książce proszę uzupełnić tabelkę1a i 1b strona 87-podręcznik- Romantyzm, Pozytywizm, Młoda Polska. 4. Proszę przynieść książkę do geografii. Akcja Dar Serca trwa do końca stycznia. Zapraszamy do udziału. Pozdrawiam serdecznie p. Marzena

28 views

Recent Posts

See All

Praca domowa na 22 stycznia 2021r., klasa 10 grupa A

1. Proszę napisać dzieje Jacka Soplicy- księdza Robaka( minimum 15 zdań). 2. Proszę przeczytać tekst Gdzie rozgrywają się wydarzenia? strona 85. W zeszycie proszę napisać streszczenie tego tekstu. 3.

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.