• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 4b na 30 pazdziernika 2021r.

Witam klase 4b. Na dzisiejszych zajeciach pisalismy dyktando. Za tydzien uczniowie przyniosa zeszyty, w ktorych pisali dyktando. Czytalismy Czarcia Lape na czas oraz omawilismy legende. Kontynuowalismy nauke o rodzajach rzeczownika. Rozpoczelismy omawianie lektury Akademia Pana Kleksa. Prosze kupic lub poszukac na internecie darmowej wersji ksiazki.

1. Prosze sprobowac przeczytac drugi rozdzial Niezwykla opowiesc Mateusza. Z tydzien bedziemy omawiac ten rozdzial.

2. Prosze przeczytac legende O Bramce z Kluska strona 45. Na stronie 47 prosze zrobic rysunek.

3. Uczniowie , ktorzy nie dokonczyli strony 24 I 25 w cwiczeniach prosze dokonczyc.

Pozdrawiam serdecznie

Zycze milego tygodnia

p. Marzena

33 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla klasy 4b na 20 listopada 2021r.

Prosze przeczytac tekst czytanki " Andrzejkowe wrozby" strona 73. Prosze uzupelnic strone 74 cw. 1. Prosze przygotowac sie do dyktanda strona 75. Prosze przyniesc zeszyty do dyktand. W cwiczeniach pro

Praca domow na 13 listopada 2021r., dla klasy 4b.

1.Prosze przeczytac 4 I 5 rozdzial Akademii Pana Kleksa. 2. Prosze ulozyc 5 zdan z nastepujacymi wyrazami: gora, roza, wrozka, olowek, krolewicz. 3. Dwa tygdnie temu omawialismy Swieto Wszystkich Swie

Praca domowa dla klasy 4b na 6 listopada 2021r.

Na ostatnich zajeciach omawialismy II rozdzial Akademii Pana Kleksa. Omawialismy legende O Bramce z kluska, Rozpoczelismy omawiac liczbe mnoga strona 27. 1. Na nastepne zajecia prosze przeczytac tek