• Marzena Huba

Praca domowa dla klasy 4b na 30 pazdziernika 2021r.

Witam klase 4b. Na dzisiejszych zajeciach pisalismy dyktando. Za tydzien uczniowie przyniosa zeszyty, w ktorych pisali dyktando. Czytalismy Czarcia Lape na czas oraz omawilismy legende. Kontynuowalismy nauke o rodzajach rzeczownika. Rozpoczelismy omawianie lektury Akademia Pana Kleksa. Prosze kupic lub poszukac na internecie darmowej wersji ksiazki.

1. Prosze sprobowac przeczytac drugi rozdzial Niezwykla opowiesc Mateusza. Z tydzien bedziemy omawiac ten rozdzial.

2. Prosze przeczytac legende O Bramce z Kluska strona 45. Na stronie 47 prosze zrobic rysunek.

3. Uczniowie , ktorzy nie dokonczyli strony 24 I 25 w cwiczeniach prosze dokonczyc.

Pozdrawiam serdecznie

Zycze milego tygodnia