• Agnieszka Kumorowska

Praca domowa dla kl 4 ( grupa B) na 30 stycznia.

Updated: Jan 21

Na ostatniej lekcji rozmawialismy o krakowskich legendach oraz omawialismy Legende o dzielnej Wandzie.Poznawalismy historie i zabytki Krakowa.Uczylismy sie pisac opis postaci.Z ortografii poznawalismy zasady pisowni"RZ" niewymienne.


  1. Religia- przeczytaj historie o Jozefie i jego braciach- str.18

  2. Przeczytaj Legende o Hejnale Mariackim( tekst na zalaczonych zdjeciach) i napisz krotko o czym ona opowiada.

  3. Przygotuj sie do dyktanda - czytanka str.179

  4. Dokoncz cw ze str. 134( podaj tylko po 3 wyrazy) oraz zrob cw. 5 ze str.138- gramatyka.

102 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla klasy 4 -grupa B na 15 maja.

Na ostatnich zajeciach omawailaismy fragment lektury pt."Krol Macius I",str.21, robilismy cwiczenia ze str.23. Rozmawialismy na temat Praw Dziecka oraz rocznicy Powstania w Gettcie Warszawskim. Zapozn