• Małgorzata Skrodzki

Praca domowa dla grupy A z 5 grudnia i dla grupy B z 12 grudnia

Religia - zadanie 1 i 2 na stronie 31 oraz zadanie na stronie 33

Język polski - czytanka "Źrebak wujka Józia" strona 47 oraz strony 44 i 45 w białych ćwiczeniach.


Zachęcam też, aby podczas dł€ższej przerwy w zajęciach polskiej szkoły dzieci ćwiczyły pisanie, potrzebują tego bardzo. Jeśłi macie w domu różne książeczki do nauki pisania, do pisania po śladzie - niech dzieci piszą jak najwięcej. Jeśłi nie macie takich książek - można sobie wszystko dziś ściągnąć z internetu. Gorąco do tego zachęcam.


Do zobaczenia 9 stycznia z grupą A i 16 stycznia z grupą B !

Pięknych Świąt i wspaniałej zabawy sylwestrowej!

16 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla grupy 2 na 30 stycznia

Proszę zrobić ćwiczenia w książce z ćwiczeniami: 5/ 169 8/171 4/173 Załączam pdf dla Mai :) Jeśli nie będziesz mogła wydrukować. Nic nie szkodzi, wpisz wszystko do zeszytu. Hasła krzyżówki również. Hi

Grupa A - praca domowa z 23 stycznia

Na zajęciach dzieci poznały kolejny dwuznak - dż. Ćwiczyły odróżnianie pisowni i dźwięków „dż” oraz „drz”. Skończyliśmy też naszą pierwszą lekturę! „Drzewo życzeń” przeczytane, lekturniki uzupełnione,

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.