• Małgorzata Skrodzki

Praca domowa dla grupy A z 5 grudnia i dla grupy B z 12 grudnia

Religia - zadanie 1 i 2 na stronie 31 oraz zadanie na stronie 33

Język polski - czytanka "Źrebak wujka Józia" strona 47 oraz strony 44 i 45 w białych ćwiczeniach.

Zachęcam też, aby podczas dł€ższej przerwy w zajęciach polskiej szkoły dzieci ćwiczyły pisanie, potrzebują tego bardzo. Jeśłi macie w domu różne książeczki do nauki pisania, do pisania po śladzie - niech dzieci piszą jak najwięcej. Jeśłi nie macie takich książek - można sobie wszystko dziś ściągnąć z internetu. Gorąco do tego zachęcam.

Do zobaczenia 9 stycznia z grupą A i 16 stycznia z grupą B !

Pięknych Świąt i wspaniałej zabawy sylwestrowej!