• Marzena Huba

Praca domow na 13 listopada 2021r., dla klasy 4b.

1.Prosze przeczytac 4 I 5 rozdzial Akademii Pana Kleksa.

2. Prosze ulozyc 5 zdan z nastepujacymi wyrazami: gora, roza, wrozka, olowek, krolewicz. 3. Dwa tygdnie temu omawialismy Swieto Wszystkich Swietych- prosze przeczyta tekst Dla tych, ktorzy odeszli strona 57. 4. W cwiczeniach prosze zrobic cw. 8 i 9 strona 72. W sobote prosze przyjsc w koszulkach szkolnych. Bedziemy swietowac Dzien Niepodleglosci. Prosze rowniez przypomniec sobie hymn Polski.

Do zobaczenia

p. Marzena


29 views

Recent Posts

See All

Praca domowa dla klasy 4b na 20 listopada 2021r.

Prosze przeczytac tekst czytanki " Andrzejkowe wrozby" strona 73. Prosze uzupelnic strone 74 cw. 1. Prosze przygotowac sie do dyktanda strona 75. Prosze przyniesc zeszyty do dyktand. W cwiczeniach pro

Praca domowa dla klasy 4b na 6 listopada 2021r.

Na ostatnich zajeciach omawialismy II rozdzial Akademii Pana Kleksa. Omawialismy legende O Bramce z kluska, Rozpoczelismy omawiac liczbe mnoga strona 27. 1. Na nastepne zajecia prosze przeczytac tek