• Marzena Huba

Praca domow na 13 listopada 2021r., dla klasy 4b.

1.Prosze przeczytac 4 I 5 rozdzial Akademii Pana Kleksa.

2. Prosze ulozyc 5 zdan z nastepujacymi wyrazami: gora, roza, wrozka, olowek, krolewicz. 3. Dwa tygdnie temu omawialismy Swieto Wszystkich Swietych- prosze przeczyta tekst Dla tych, ktorzy odeszli strona 57. 4. W cwiczeniach prosze zrobic cw. 8 i 9 strona 72. W sobote prosze przyjsc w koszulkach szkolnych. Bedziemy swietowac Dzien Niepodleglosci. Prosze rowniez przypomniec sobie hymn Polski.

Do zobaczenia

p. Marzena


35 views

Recent Posts

See All

Prosze przeczytac tekst czytanki Dziewczynka z zapalkami. Pod tekstem jest dyktando prosze sie przygotowac. Prosze uzupelnic cwiczenie 1 strona 104 Noworoczne postanowienia oraz 9 strona 55 w cwiczeni

Dzien dobry Panstwu, Przesylam prace domowa na 11 grudnia 2021r. 1. Na ostatnich zajeciach pisalismy dyktando oraz omawialismy czytanke o Sw. Mikolaju oraz cwiczylismy czytanie na czas. Pisalismy lis