• magdaslaski5

na 20 listopada - j. polski

W szarych podręczniach ( ćwiczeniach) proszę zrobić:

Ćw. 8 str. 44

ĆW. 6 str. 43

Ćw. 13 str. 45


Dziś mieliśmy pełne ręce roboty:) Śpiewaliśmy hymn ( akcja "Szkoła do hymnu") oraz wzieliśmy udzaił w wydarzeniu "Bez korzeni nie ma skrzydeł". Wspólnie tworzyliśmy plakat ...oto efekty naszej pracy :)


Bardzo proszę też o przeczytanie ostanich rozdziałów "Misia Mata " . Będą to nasze ostatnie zajęcia dotyczące lektury.


Miłego tygodnia!!!

Pani Magda79 views

Recent Posts

See All

W sobotę rozpoczeliśmy omawianie nowej lektury - "Mirabelki" Cezarego Harasimowicza. Słuchaliśmy audiobooka z początkowymi stronami książki. Proszę, aby każdy z uczniów przygotował kilka zdań na temat

Historia: ćw. 6 str. 87 ( opis stroju XV wiecznego rycerza) Geografi: Co Ci się bardziej podoba wieś czy miasto? ( 5 zdań)