• Iwona Korga

Klasa 12 - zadanie z 20 marca

Bardzo dziękuję za spotkanie na Zoom. Kolejne odbędzie się 27 marca – piątek, godzina 6 pm. Bardzo proszę aby wszyscy pracowali nad pytaniami maturalnymi z j. polskiego, będziemy razem omawiać je na spotkaniu 27 marca. Proszę także pracować nad pytaniami z geografii sięgając na:https://geografia.na6.pl/

Uwaga: nowy plan egazaminu maturalnego:Do 30 kwietnia należy przesłać na adres: iwonakorga@gmail.com i andrak@aol.com następujące materiały:przygotować 10 slajdów ( zapamiętać jako pdf.) oraz dwie strony odpowiedzi na pytania maturalne.16 maja via Zoom odbędzie się egzamin maturalny/rozmowa via Zoom.

W wolnym czasie zachęcam także do oglądania bezpłatnie filmów związanych z literaturą i hisotrią Polski na youtube:“ Ogniem i Mieczem”; “ Potop”; “Pan Wołodyjowski”Filmy historyczne:“ Kurier” - o Powstaniu Warszawskim“ Bitwa Warszawska” - o bitwie 1920 r. polsko-bolszewickiej“ Gry Wojenne” - film dokumentalny o pu łkowniku Ryszardzie Kuklińskim“ Bridge of Spies” - o sytaucji po II wojnie światowej o tzw. Zimnej Wojnie

Pozdrawiam,

Iwona Korga

Wychowawca klasy 12

24 views

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.