• Iwona Korga

Klasa 12 - ogłoszenia 15 marca

Drodzy uczniowie i rodzice,

Ze względu na sytuację związaną z wirusem CONVID-19 nasza szkoła bedzie nieczynna w dniu 20 i 21 marca. W związku z tym w dniu 20 marca – piątek w godzinach od 6.30 do 8 wieczorem będę dostępna pod telefonem aby prowadzić konsultacje w sprawie przygotowania do Matury. Każdy z Was może zadzwonić i omówimy wszystkie problemy i wątpliwości.

Planuję także spotkanie online poprzez system ZOOM - ( trzeba ściągnąć bezpłatny program) w tym tygodniu, podam szczegóły w sprawie daty wkrótce.

Przesyłam dostęp do materiałów z geografii: https://geografia.na6.pl/

możecie tu odszukać wiadomości do pytań maturalnych.

Podręczniki z j. polskiego i hisotrii ( wspólny) posiadacie w domu oraz przekazałam Wam materiały do pytań maturalnych z j. polskiego i historii. Proszę dobrze wykorzystać czas i pracować nad przygotowaniem się do Matury.

Data nadsyłania gotowych prezentacji maturalnych została przesunięta na 18 kwietnia.

Przypominam,że egzamin certyfikatowy z j. polskiego odbędzie się w dniu 6-7 czerwca, rejestracje jeszcze nie została otwarta. Mamy poziom B1 i B2 dla dorosłych ( każdy kto skończył 17 lat należy do grupy dorosłych), przesyłam dostęp do testów wraz z kluczem do odpowiedzi. Proszę aby każdy zapoznał się z testami sprawdził w której kategorii czuje się lepiej, ja chętnie doradzę.

http://certyfikatpolski.pl/o-egzaminie/przykladowe-testy-zbiory-zadan/

Bardzo proszę o kontakt via e-mail: iwonakorga@gmail.com

Życzę wszystkim dużo zdrowia.

Iwona Korga

wychowawca klasy

27 views

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.