• Małgorzata Skrodzki

klasa 11 - informacje

Kochani uczniowie klasy 11, odsyłam wszystkich do google classroom - tam się teraz spotykamy i tam są umieszczane wszystkie zadania i informacje.13 views

Recent Posts

See All

praca domowa na 13 marca

*W podręczniku literacko-językowym (Dwudziestolecie Międzywojenne) ćwiczenia 1 i 3 na stronie 9 oraz ćwiczenie 7 na stronie 10. *Możecie przygotować się na poprawę testu z Młodej Polski - zaliczyły ty

praca domowa na 28 lutego

Przygotujcie się do zapowiedzianego przed feriami sprawdzianu z epoki Młoda Polska. jako przygotowanie do testu uzupełnijcie strony 247,248 i 249 w ksiażkach do języka polskiego :) Przypominam o konku

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.