• Malgorzata Dziekonska

Geografia-referat grupa B na 9 kwietnia 2021 roku

Projekt powinien zawierać ogólną charakterystykę województwa: -położenie geograficzne -ludność -klimat -wody,lasy(np.Parki Krajobrazowe) rolnictwo,przemysł -najcenniejsze zabytki -ciekawostki -zdjęcia Tak jak rozmawialiśmy na lekcjach każda z osób przygotowuje notatkę o swoim województwie dla klasy nie wiecej niz strona A4 (BEZ ZDJĘĆ)NOTATKĘ KSERUJEMY 11 RAZY ABY KAZDY UCZEM MÓGŁ JĄ WPIĄĆ DO SWOJEGO ZESZYTU .Pozdrawiam serdecznie!!

Maya Mazurek województwo dolnośląskie

Karolina Dzioba-Województwo kujawsko-pomorskie

Patryk Jabłoński-województwo mazowieckie

Sebastian Nierwiński-województwo lubelskie

Weronika Chojnowski-województwo łódzkie

Amelia Markiewicz-województwo małopolskie

Gabriela Fraind-Polecka-województwo podkarpackie

Julia Hryniewicka-województwo pomorskie

Zosia Ucinek-województwo podlaskie

Kaya Bybel-województwo warmińsko-mazurskie

Dominik Kozioł-województwo wielkopolskie


74 views