• Dominika Orwat

2B na 7/12

Praca Domowa:


Jako pracę domową na tą dłuższa przerwę, proszę o zrobienie ćwiczeń w książce niebieskiej ze strony 107,108,109 oraz proszę o piękne przygotowanie czytanki "Klasowa uczta" ze strony 103. Dodatkowo proszę o zrobienie zadnia z religii dotyczącego tematu "Advent" ( plus wkleić naklejkę pod czytanką).


Pragnę również przypomnieć o akcji DAR SERCA, będzie to ostatni dzwonek aby przynieść coś dla dzieci w Polsce.

14 views

Recent Posts

See All

Praca domowa 2B

Wirszyk “Być lekarzem” na stronie 52 oraz zadanie de strony 53 “Kim chcę być w przyszłości?”- narysuj i napisz. ale proszę o przygotowanie tego w ramach projektu na plakacie nie w książce. Na za tydzi

Praca domowa 2B

Religia strona 51 plus modlitwy na stronie 80 (nr. 1,2,3,4) są na stronie 72. 🦋Niebieska książka🦋 140, 141 i 150

Praca Domowa 2B

Niebieska książka strona 90, 91 i 92 zachecam na ten okres ferii o przeczytanie lektury „Dzieci z Bullerbyn” dzieci które uczęszczają na religie proszę o naukę pierwszych pięciu z10 „Dziesięć Przykaza

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.