KONKURS ,,PAMIĘTAMY O PRZESZŁOŚCI, MYŚLIMY O PRZYSZŁOŚCI”

DRODZY UCZNIOWIE,  SERDECZNIE ZAPRASZAMY WAS DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PROJEKCIE Z OKAZJI DNIA ,,BIAŁO-CZERWONEJ”. TEMATEM PRZEWODNIM JEST HASŁO ,,PAMIĘTAMY O PRZESZŁOŚCI, MYŚLIMY O PRZYSZŁOŚCI”.

PRACE PLASTYCZNE MOGĄ BYĆ PRÓBĄ ODPOWIEDZI NA PYTANIA:

• CZY JESTEŚ DUMNY Z BYCIA POLKĄ/POLAKIEM, ZE SWOICH POLSKICH KORZENI?

• CZY INTEGRACJA POLONII W AMERYCE I NA ŚWIECIE JEST POTRZEBNA?

• CZY ZNASZ I SZANUJESZ POLSKIE TRADYCJE, ZWYCZAJE I OBRZĘDY?

• W JAKI SPOSÓB W TWOIM DOMU OBCHODZICIE POLSKIE ŚWIĘTA NARODOWE, ROCZNICE WAŻNYCH ZRYWÓW NARODOWYCH, POWSTAŃ, BITEW?

• CZY ZNASZ I SZANUJESZ POLSKIE SYMBOLE NARODOWE?

• CZY PAMIETASZ I ODDAJESZ HOŁD BOHATEROM NARODOWYM, RÓWNIEŻ TYM NIEZNANYM?

• CZY MASZ SZACUNEK DO WETERANÓW I ŻOŁNIERZY POLEGŁYCH W WALKACH O OJCZYZNĘ?

REGULAMIN:

PRACE PLASTYCZNE WYKONANE W DOWOLNEJ TECHNICE I NA DOWOLNYM FORMACIE NALEŻY SKŁADAĆ DO WYCHOWAWCÓW DO DNIA 13-14 Listopada 2020. WSZYSTKIE PRACE MUSZĄ BYĆ PODPISANE NA ODWROCIE ORAZ ZAWIERAĆ INFORMACJĘ,  Z KTÓREJ KLASY JEST UCZEŃ.

W KAŻDEJ KATEGORII WIEKOWEJ, SPOŚRÓD WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSU ZOSTANĄ WYŁONIENI ZWYCIĘZCY. CZEKAJĄ NA NICH CENNE NAGRODY !!!

KONKURS BĘDZIE SIĘ ODBYWAĆ W CZTERECH GRUPACH WIEKOWYCH:

• 0 -2

• 3 -  5

• 6 – 8

• 9 – 12

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE!