Witaj szkoło, żegnajcie wakacje ...

 

   W niedzielę 15 września oficjalnie rozpoczęliśmy rok szkolny 2019/2020 i pożegnaliśmy lato. Piknik rodzinny poprzedziła Msza święta, która odprawiona została w intencji całej naszej społeczności szkolnej. Bezpośrednio po mszy udaliśmy się na Festyn. 

Kochani, nasz piknik rodzinny przeszedł już do historii, ale pragniemy podziękować tym wszystkim, bez pomocy których nasza zabawa nie mogłaby się odbyć. 

Komitet Rodzicielski na czele z paniami Kasią, Anią i Agnieszką stanął jak zwykle na wysokości zadania i we współpracy z księżmi naszej parafii, Dyrekcją i nauczycielami oraz wspaniałymi Rodzicami, mógł przeprowadzić tak udaną imprezę. Kierujemy wielkie ukłony w stronę Rodziców, którzy poświęcili swój czas i zapał w przygotowanie i obsługę wszystkich stanowisk. Kochani Rodzice, nie sposób wszystkich Was wymienić tu z imienia i nazwiska, ale wiecie, że jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za pomoc. 

Dziękujemy tym, którzy przygotowali pyszne jedzenie i tym, którzy serwowali je gościom pikniku. Dziękujemy panom, którzy cały dzień pełnili dyżur przy grillu i tym, którzy zadbali o zimne napoje. Dziękujemy paniom, które serwowały kawę i pyszne wypieki, lemoniadę, specjały domowej roboty, popcorn i watę cukrową….dużo by wymieniać. Jesteśmy Wam bardzo, bardzo wdzięczni. O dobry nastrój podczas pikniku zadbał Dj Jacek, któremu również serdecznie dziękujemy.

Mogliśmy przeprowadzić naszą tradycyjną i cieszącą się największą popularnością loterię fantową, a to dzięki sponsorom, którzy wsparli nasz piknik. Kierujemy podziękowania do: PSFCU, adwokata Pawła Wierzbickiego z kancelarii Block O’Toole &Murphy, LLP, Artur’s Funeral Home, Marpol Construction CORP., Jepol Construction , Lukas Electronics, Amber Restaurant, Piast European Market, Krajan Market, Mini Mi, Riviera Caffe, Syrena Bakery, Księgarnia Polonia, Zoe’s Beauty, Kasia Beauty Salon, hurtowni Adamba. Dziękujemy wspaniałej załodze Termomixa: paniom Joasi Żurek i Marcie Krupiewskiej-Cygan, dzięki którym mogliśmy serwować wszystkim spragnionym lemoniadę,  pani Marlenie Gryz ze Sweet Bite za donacje wspaniałych słodkości, panu Markowi Andrace za ufundowanie zjeżdżalni dla dzieci oraz rodzinom Słabuszewskich, Ślaskich, Jabłońskich, Trzasków  i Wojnarów za  wsparcie loterii fantowej.

Na zaproszenie pani Dyrektor pojawił się na naszym festynie znany i lubiany polski bokser Adam Kownacki, który był kiedyś uczniem naszej szkoły i który podarował na licytację swoją rękawicę z autografem. Bardzo dziękujemy i Adamowi za ten gest i panu Pawłowi Miltakisowi, który wylicytował rękawicę na 480$ ( pieniążki zasilą budżet szkoły). 

Jesteśmy też wdzięczni młodzieży szkolnej, która czuwała nad bezpieczeństwem młodszych kolegów podczas zabawy w dmuchanych zjeżdżalniach oraz wszystkim, którzy swoją obecnością uatrakcyjnili nasz Festyn: Kabaretowi $ZOPA BISS, Harcerzom, Natalii Pruszko ze Slavica Dance Fitness, przedstawicielom PSFCU, Cenzus 2020.  

My, nauczyciele cieszymy się, że mogliśmy asystować dzieciom podczas różnych projektów artystycznych, plastycznych i konkursów. 

Dziękujemy też pani Monice i Arturowi Adamskim z Radia Rampa za obecność i relację z naszego Festynu. 

Kochani, jeszcze raz wielki ukłon w stronę Was wszystkich i gratulacje! Pamiętajcie, że razem możemy więcej! 

Copyright © 2018 Ordon Enterprises LLC. Polska Szkoła Sobotnia przy Parafii Św. Cyryla i Metodego. All rights reserved.