top of page

31 stycznia 2020 r.

 

 

Zmiana terminu Sakramentu Bierzmowania.

 

  Drodzy rodzice, Ks. Bp. Witold Mroziewski z przykrością poinformował nas dzisiaj, że w związku z Jego licznymi obowiązkami dzuszpasterskimi nie będzie w stanie udzielić naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania we wcześniej ustalonym terminie.  

  Ks. Biskup wyznaczył nowy termin Sakramentu Bierzmowania na niedzielę 29 marca 2020 roku, na godz. 15.00. Za zmianę terminu Ks. Biskup  serdecznie wszystkich przeprasza.

 

W związku zpowyższą zmianą próby przed Sakramentem Bierzmowania odbędą się :

- 25 marca w środę o godz.20.00

- 27 marca w piątek o godz.20.00

- 28 marca w sobotę o godz. 19.00 (Obecni świadkowie sakramentu)

  Jednocześnie pragnę poinformować, że ostatnie spotkanie organizacyjne dla rodziców młodzieży mającej przyjąć Sakrament Bierzmowania, odbędzie się  26 lutego w środę (Środa Popielcowa) po Mszy Św. o godz. 19.45.

Pragnę również przypomnieć, iż 11 lutego o godz. 19.00 w naszym Kościele zostanie odprawiona uroczysta Msza Św. na zakończenie nabożeństwa czterdziestogodzinnego ku czci Św. Patronów: Cyryla i Metodego. Obecność kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na tej Uroczystości jest obowiązkowa.

Z wyrazami modlitwy

Ks. Sławomir Szucki CM

UWAGA

(list o identycznej treści otrzymają kandydaci do sakramentu na katechezie. Prosimy o jego podpisanie i  zwrot do księdza poprzez dziecko.)

               

.......................................................................................

                                   (podpis rodzica)

bottom of page