Kochane Dzieci,

Szanowni Rodzice,

Drodzy Sympatycy Naszej Szkoły,

pragniemy złożyć WAM najserdeczniejsze podziękowania

za miniony rok szkolny, który pomimo trudności

oraz nadzwyczajnych okoliczności

udało nam się wypełnić radością oraz miłością.

To wszystko dzięki WAM!

Egzaminy Certyfikatowe z Języka polskiego jako Obcego

Ogłoszenie stanu epidemii w związku z rozprzestrzenianiem się COVID 19 spowodowało ogromne trudności administracyjne, które uniemożliwiają organizację egzaminów certyfikatowych z języka polskiego jako obcego. Działając na podstawie art. 11k ust 1 pkt 5 ustawy z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim (Dz. U. z 2019 r. poz. 1480) Państwowa Komisja ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego podjęła decyzję o odwołaniu sesji egzaminacyjnej w dniach 6-7 czerwca 2020 r. Komisja zdecydowała także o zmianie poziomów zaawansowania w trakcie październikowego egzaminu z języka polskiego jako obcego. Egzamin, zaplanowany na 17-18 października 2020 r. odbędzie się na poziomach: B1, B2, C1 i C2 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych oraz B1 i B2 w grupie dostosowanej do potrzeb dzieci i młodzieży.

20200804_163141.jpg

"Być Polakiem"

Składamy serdeczne gratulacje laureatce XI edycji konkursu " Być Polakiem" 2020 - Julii Golec oraz uczennicom - Kaji Szpanelewskiej i Julii Matlak- zdobywczyniom dwóch wyróżnień. . Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 4 sierpnia 2020 w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego. Wielkie brawa dla naszych utalentowanych Uczennic!

Julia Hryniewicki!.jpg

"Wojna Polsko-Bolszewick 1919-1920 w obronie granic niepodległości"

Kolejne gratulacje kierujemy do Julii Hryniewickiej za wyróżnienie w V Międzynarodowym Konkursie Historycznym  "Wojna Polsko-Bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości" w kategorii praca plastyczna. Brawo Julka!

"Spóźniony słowik"

czyta  Zarząd CPSD