MAJ W NASZEJ SZKOLE

13,14 maja - zajęcia wg planu

20, 21 maja - zajęcia wg planu

21 maja - rozdanie świadectw z religii dla wszystkich klas - godz. 9:30

21 maja - MATURA, godz. 3:00 pm (nie zajęć pozalekcyjnych)

22 maja - uroczysta Msza Święta - uczniowie wystąpią z programem artystycznym "Moja Rodzina"

27, 28 maja - nie ma zajęć dydaktycznych

27- 30 maja - XIV Zjazd Nauczycieli i Komitetów Rodzicielskich , Orlando -Floryda

ADAM I MIŁOSZ - RECYTACJA

PRACA DOMOWA

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom i oczekiwaniom, uruchamiamy na naszej stronie zakładkę "Praca domowa". Znajdą tu Państwo zadania domowe, które będą na bieżąco - z tygodnia na tydzień uaktualniane. Jeśli więc uczeń z jakiegoś powodu nie zapisze pracy domowej na lekcji lub w ogóle nie uczestniczy w zajęciach, właśnie tutaj może sprawdzić, co jest zadane na następny tydzień. Aplikacja działa podobnie jak forum internetowe - można więc zadawać pytania i zamieszczać komantarze. Zakładka "Praca domowa" ma służyć zarówno uczniom, rodzicom jak i nauczycielom. Koniec więc z wymówką "Nie wiedziałem/ałam co było zadane" ;-)