LISTOPAD W NASZEJ SZKOLE

1 LISTOPADA - Święto Zmarłych
7 LISTOPADA - Warsztaty metodyczne dla nauczycieli, prowadzący P. Zdzisław Hofman
8 LISTOPADA - spotkanie rodziców uczniów klas komunijnych- warsztaty  z p. Zdzisławem Hofmanem "Jak pomagać dziecku pokonywać  trudnosci w szkole".
9 LISTOPADA - Msza Św. z okazji Święta Niepodległosci Polski
11 LISTOPADA - wyjscie do kina na film "POWSTANIE WARSZAWSKIE" - The Quad Cinema 34 West 13th Street, NY
15 LISTOPADA - slubowanie klas pierwszych, godz. 12:00
16 LISTOPADA - Comprehensive Egzamination LOTE in POLISH