WRZESIEŃ W NASZEJ SZKOLE

6 wrzesnia - zapisy do szkoly w godz. 9:00-13:00

13 wrzesnia - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

19-20 wrzesnia - regularne zajęcia dydaktyczne (szczegółowe plany zajęć znajdują się  w  zakładce "Kalendarz")

21 wrzesnia - festyn parafialno - szkolny w godz. 12:30 - 18:00

POKAZ TALENTÓW

W niedzielę podczas festynu odbędzie się "Pokaz talentów".Osoby obdarzone różnymi talentami zapraszamy do wzięcia udziału w pokazie. Chętnych uczniów i nie tylko:) prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa do pani Małgosi Skrodzkiej              ( do soboty 20 IX).

PRACA DOMOWA

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom i oczekiwaniom, uruchamiamy na naszej stronie zakładkę "Praca domowa". Znajdą tu Państwo zadania domowe, które będą na bieżąco - z tygodnia na tydzień uaktualniane. Jeśli więc uczeń z jakiegoś powodu nie zapisze pracy domowej na lekcji lub w ogóle nie uczestniczy w zajęciach, właśnie tutaj może sprawdzić, co jest zadane na następny tydzień. Aplikacja działa podobnie jak forum internetowe - można więc zadawać pytania i zamieszczać komantarze. Zakładka "Praca domowa" ma służyć zarówno uczniom, rodzicom jak i nauczycielom. Koniec więc z wymówką "Nie wiedziałem/ałam co było zadane" ;-)