STYCZEŃ W NASZEJ SZKOLE

9-10 stycznia   pierwsze zjęcia po przerwie świątecznej

9-10 stycznia   Akcja "Dar Serca"  zostaje przedłużona do końca stycznia

24 stycznia   Sympozjum popularno-naukowe pt."Patriotyzm dzisiaj"(Konsulat RP w Nowym Jorku) organizowane przez Instytut Piłsudskiego,przeznaczone  dla uczniów klas X,XI,XII  w godz. 3PM- 6PM.

25 stycznia  Msza dziecięca  połączona z "Kolędowaniem w Rodzinie" oraz Świętem Babci i Dziadka

31 stycznia
   Zakończenie I semestru

ROZKŁAD ZAJĘĆ - GODZINY