Ogłoszenia

Polska Szkoła Sobotnia poszukuje nauczyciela muzyki do prowadzenia zajęć w piątek i sobotę oraz zajęć pozalekcyjnych . Zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres: andraka@aol.com

PRACA DOMOWA

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom i oczekiwaniom, uruchamiamy na naszej stronie zakładkę "Praca domowa". Znajdą tu Państwo zadania domowe, które będą na bieżąco - z tygodnia na tydzień uaktualniane. Jeśli więc uczeń z jakiegoś powodu nie zapisze pracy domowej na lekcji lub w ogóle nie uczestniczy w zajęciach, właśnie tutaj może sprawdzić, co jest zadane na następny tydzień. Aplikacja działa podobnie jak forum internetowe - można więc zadawać pytania i zamieszczać komantarze. Zakładka "Praca domowa" ma służyć zarówno uczniom, rodzicom jak i nauczycielom. Koniec więc z wymówką "Nie wiedziałem/ałam co było zadane" ;-)