Zapisy do szkoły !!!

Osoby, które nie zdążyły przed wakacjami, mają szansę zapisać się do naszej szkoły w sobotę, 6 wrzesnia w godzinach 9:00 - 13:00. Przypominamy, że opłata rejestracyjna jest bezzwrotna.

PRACA DOMOWA

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom i oczekiwaniom, uruchamiamy na naszej stronie zakładkę "Praca domowa". Znajdą tu Państwo zadania domowe, które będą na bieżąco - z tygodnia na tydzień uaktualniane. Jeśli więc uczeń z jakiegoś powodu nie zapisze pracy domowej na lekcji lub w ogóle nie uczestniczy w zajęciach, właśnie tutaj może sprawdzić, co jest zadane na następny tydzień. Aplikacja działa podobnie jak forum internetowe - można więc zadawać pytania i zamieszczać komantarze. Zakładka "Praca domowa" ma służyć zarówno uczniom, rodzicom jak i nauczycielom. Koniec więc z wymówką "Nie wiedziałem/ałam co było zadane" ;-)