PAŹDZIERNIK W NASZEJ SZKOLE

3 PAŹDZIERNIKA -SPOTKANIE DLA UCZNIOW KLAS STARSZYCH Z PANIA BARBARĄ KOSMOWSKĄ ,POPULARNĄ AUTORKĄ KSIĄŻEK DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

4 PAŹDZIERNIKA -SPOTKANIE Z PANIĄ EWĄ CHOTOMSKĄ -   OD PRZEDSZKOLA DO KLAS TRZECICH

5 PAŹDZIENIKA -77 PARADA PUŁASKIEGO

11 PAŹDZIERNIKA  - BANKIET Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA

12 PAŹDZIERNIKA UROCZYSTA MSZA SW. DLA DZIECI, SWIĘCENIE PLECAKÓW UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH, POSWIĘCENIE RÓŻAŃCOW DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH

12 PAŹDZIERNIKA - SPOTKANIE RODZICOW KLAS TRZECICH

ROZPOCZĘCIE AKCJI DAR SERCA

ROZKŁAD ZAJĘĆ - GODZINY

ZAJĘCIA DODATKOWE BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ:

ZUCHY -  godz. 13:45 - 16:00 (sala nr 5)

TAŃCE GRUPA I - godz. 1:00- 1:30 ( korytarz ) Pan Piotr Kiszka

TAŃCE GRUPA II - godz. 1:40 - 2:30 (przedszkole) Pan Piotr Kiszka

KÓŁKO PLASTYCZNE - godz. 1:40-2:30 (sala nr 4)Pani Beata Grygiel

KANGUR - godz. 1:40- 2:30 (sala nr 9) Pani Alicja Grygiel, Pani  V. Mokos

SZACHY - godz. 8:45- 9:30 ( plebania , zbiorka w szkole) Pan Bogdan Gaj

RELIGIA

PRZEDSZKOLE, ZERÓWKA

godz. 9:30- 10:15 - zajęcia prowadzi Pani Beata Grygiel (korytarz)

PRACA DOMOWA

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom i oczekiwaniom, uruchamiamy na naszej stronie zakładkę "Praca domowa". Znajdą tu Państwo zadania domowe, które będą na bieżąco - z tygodnia na tydzień uaktualniane. Jeśli więc uczeń z jakiegoś powodu nie zapisze pracy domowej na lekcji lub w ogóle nie uczestniczy w zajęciach, właśnie tutaj może sprawdzić, co jest zadane na następny tydzień. Aplikacja działa podobnie jak forum internetowe - można więc zadawać pytania i zamieszczać komantarze. Zakładka "Praca domowa" ma służyć zarówno uczniom, rodzicom jak i nauczycielom. Koniec więc z wymówką "Nie wiedziałem/ałam co było zadane" ;-)