KWIECIEŃ W NASZEJ SZKOLE

10 KWIETNIA - MSZA ŚWIĘTA DZIECIĘCA GODZ. 11:30. DZIECI PRZYSTĘPUJĄCE DO SAKRAMENTU KOMUNII ŚW. PRZYNOSZĄ RÓŻAŃCE

11, 12, 13 KWIETNIA - MIĘDZYNARODOWY KONKURS POLONISTYCZNY "Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ"

17 KWIETNIA - FESTIWAL SZKÓŁ POLONIJNYCH - CLARK NJ

"Z kulturą na co dzień"  - Spotkania Dyrekcji z uczniami klas 9-12 będą trwały cały miesiąc

30 kwietnia nie będzie kółka szachowego

ADAM I MIŁOSZ - RECYTACJA

PRACA DOMOWA

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom i oczekiwaniom, uruchamiamy na naszej stronie zakładkę "Praca domowa". Znajdą tu Państwo zadania domowe, które będą na bieżąco - z tygodnia na tydzień uaktualniane. Jeśli więc uczeń z jakiegoś powodu nie zapisze pracy domowej na lekcji lub w ogóle nie uczestniczy w zajęciach, właśnie tutaj może sprawdzić, co jest zadane na następny tydzień. Aplikacja działa podobnie jak forum internetowe - można więc zadawać pytania i zamieszczać komantarze. Zakładka "Praca domowa" ma służyć zarówno uczniom, rodzicom jak i nauczycielom. Koniec więc z wymówką "Nie wiedziałem/ałam co było zadane" ;-)