MARZEC W NASZEJ SZKOLE

Przygotowujemy się do Festiwalu Szkół Polonijnych

Warsztaty metodyczne dla uczniów i nauczycieli "Jak przygotować się do egzaminu certyfikowanego z języka polskiego"

Konkurs Bajek i Legend Polskich - 23 marca, Fundacja Kościuszkowska

Konkurs "Być Polakiem"

XXXI Miedzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej

Msza dziecięca - 15 marca godz. 11:30 ( rozdanie medalików) Po mszy św.  w dolnym kościele odbędzie się zebranie Rodziców dzieci przygotowujących  się do I Komunii Św.

ROZKŁAD ZAJĘĆ - GODZINY
Ogłoszenia

Uczniowie, którzy nie są obecni na zajęciach w polskiej szkole z powodu uczestnictwa  w ELA/MATH SUPER SATURDAYS mają obowiązek uzupenić przerabiany podczas ich nieobecności materiał. Bardzo prosimy zwracać się w tej sprawie do wychowawców.

PRACA DOMOWA

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom i oczekiwaniom, uruchamiamy na naszej stronie zakładkę "Praca domowa". Znajdą tu Państwo zadania domowe, które będą na bieżąco - z tygodnia na tydzień uaktualniane. Jeśli więc uczeń z jakiegoś powodu nie zapisze pracy domowej na lekcji lub w ogóle nie uczestniczy w zajęciach, właśnie tutaj może sprawdzić, co jest zadane na następny tydzień. Aplikacja działa podobnie jak forum internetowe - można więc zadawać pytania i zamieszczać komantarze. Zakładka "Praca domowa" ma służyć zarówno uczniom, rodzicom jak i nauczycielom. Koniec więc z wymówką "Nie wiedziałem/ałam co było zadane" ;-)