Nasi nauczyciele

Wszyscy nauczyciele pracujący w naszej szkole posiadają dyplomy polskich uczelni i wykształcenie, zgodne z wymogami regulowanymi przez rozporządzenia ministerialne. Nauczyciele biorą udział w licznych szkoleniach metodycznych, często prowadzonych przez specjalistów przyjeżdżających z Polski, jak i działających tutaj, w Stanach Zjednoczonych. Dokształcają się także na studiach podyplomowych oraz uczestniczą w różnego rodzaju kursach.

 

JOLANTA ŁAPIŃSKA

 jolajacek@interia.pl

 

 

ALICJA GRYGIEL

 alicjagrygiel@yahoo.com

 

MAGDALENA ŚLASKA

 magdaslaski@gmail.com

 

 

MARIOLA DUDEK

 mariadudek@vp.pl

MAŁGORZATA KUŹNIAR

 gosiakuzniar@gmail.com

 

 

JUSTYNA WÓDZ

 bazancik1@interia.pl

 

 

IWONA KORGA

 iwonakorga@gmail.com

 

 

MARTA DANIELEWICZ

neyder@tlen.pl

 

 

MILENA STOCHEL

m.stochel@wp.pl

MAŁGORZATA SKRODZKI

skrodzkimalgorzata@yahoo.com

 

 

BEATA GRYGIEL

eatagrygiel@yahoo.com

 

 

AGNIESZKA KUMOROWSKA

 agah81@yahoo.com

 

 

 

 

MARZENA HUBA

 mhuba2@gmail.com

 

KATARZYNA KORNAK-SIKORSKI

kornakkatarzyna@yahoo.com