WRZESIEŃ W NASZEJ SZKOLE

     

  6 wrzesnia - zapisy do szkoly w godz. 9:00-13:00

13 wrzesnia - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

19-20 wrzesnia - regularne zajęcia dydaktyczne (szczegółowe plany zajęć znajdują się  w  zakładce "Kalendarz")

  21 wrzesnia - festyn parafialno - szkolny w godz. 12:30 - 18:00 

 

Ogłoszenia

POKAZ TALENTÓW 

W niedzielę podczas festynu odbędzie się "Pokaz talentów".Osoby obdarzone różnymi talentami zapraszamy do wzięcia udziału w pokazie. Chętnych uczniów i nie tylko:) prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa do pani Małgosi Skrodzkiej              ( do soboty 20 IX).

Podręczniki

SPRZEDAŻ - KUPNO UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW  SZKOLNYCH ODBĘDZIE SIĘ PODCZAS NIEDZIELNEGO FESTYNU!!!

Modlitwa przed religią

Przed każdą lekcją katechezy zbieramy się na korytarzu szkolnym, aby wspólnie pomodlić się w intencji naszych rodziców, nauczycieli, kolegów i koleżanek. Odmawiamy zwykle "Ojcze nasz" i "Zdrowaś Maryjo". W klasie natomiast modlimy się do Ducha Świętego, by oświecił nasze umysły i dodał nam ochoty do nauki. Modlitwa do Ducha Świętego znajduje się poniżej.

Duchu Święty,

który oświecasz serca  i umysły  nasze,

dodaj nam ochoty i zdolności ,

aby ta nauka była dla nas z pożytkiem

doczesnym i wiecznym.

Przez Chrystusa Pana naszego.

Amen.