LUTY W NASZEJ SZKOLE

 

 Rozpoczęcie II semestru

 

Spotkania nauczycieli z rodzicami (wg planu wychowawcy)

 

7 lutego - Bal karnawałowy w Klubie Europa

 

7 lutego - Studniówka 2015

 

21-22 lutego - Rekolekcje dla młodzieży "Więzi"- Amerykańska Częstochowa

 

20-21 lutego - Ferie zimowe - nie ma zajęć w polskiej szkole

 

 

 

 

 

ROZKŁAD ZAJĘĆ - GODZINY
Ogłoszenia

 

PLAN ZAJĘĆ Z RELIGII - KLASY 3

28 lutego, 7, 14, 21, 28 marca zajęcia odbędą się o godz. 8:00 rano w sali nr 4

 

Uczniowie, którzy nie są obecni na zajęciach w polskiej szkole z powodu uczestnictwa  w ELA/MATH SUPER SATURDAYS mają obowiązek uzupenić przerabiany podczas ich nieobecności materiał. Bardzo prosimy zwracać się w tej sprawie do wychowawców.


 

Modlitwa przed religią

Przed każdą lekcją katechezy zbieramy się na korytarzu szkolnym, aby wspólnie pomodlić się w intencji naszych rodziców, nauczycieli, kolegów i koleżanek. Odmawiamy zwykle "Ojcze nasz" i "Zdrowaś Maryjo". W klasie natomiast modlimy się do Ducha Świętego, by oświecił nasze umysły i dodał nam ochoty do nauki. Modlitwa do Ducha Świętego znajduje się poniżej.

Duchu Święty,

który oświecasz serca  i umysły  nasze,

dodaj nam ochoty i zdolności ,

aby ta nauka była dla nas z pożytkiem

doczesnym i wiecznym.

Przez Chrystusa Pana naszego.

Amen.