praca domowa na 1 grudnia

Moi Kochani , pamietajcie o egzaminie LOTE - 19 listopada o godz. 12 w   naszej  w szkole. Wezcie ze soba ID. Zycze Wam powodzenia, na pewno zdacie doskonale!

 

Nie mamy zajec w piatek 17 listopada ani w piatek 24 listopada. Odpoczywajcie i spedzajcie cudownie Swieto Dziekczynienia.  

Jak juz odpoczniecie to prosze o zrobienie pracy domowej -:) 

- wszystkie cwiczenia ze str. 76-77.

Zachecam Was tez do wziecia udzialu w konkursie pod patronatem Prezydenta RP. Temat konkursu: "Wojna polsko- bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodleglosci. Nasza kategoria wiekowa 13-15 lat.;

- poezja 

- komiks

- film 

Wszelkie dodatkowe informacje, regulamin, karty zgloszeniowe i karty do podpisu przez rodzicow sa dostepne na stronie glownej. Prace musza byc wyslane do Polski od 5 grudnia. Zachecam Was do wziecia udzialu w tym konkursie. 

Pozdrawiam Pani Magda

 

www.szkolapolska.info