Ogloszenie na 11 listopada

Przepraszam, poprawka do pracy domowej - zrobic cw. 6 i 7 ze str. 38 , a nie 30.

 

Prosze Panstwa, dzieci przychodza na religie w ta sobote ( 11  listopada) o stalej porze - 9.30am. Cala szkola uczestniczy we mszy swietej, ktora bedzie trwala do 10.30 am, potem prosto z kosciola idziemy do Unii Polsko - Slowianskiej , na wystepy taneczne .

 ODBIOR DZIECI O GODZ. 1.30 pm na 177 KENT STR !

Prosze aby  dzieci nie przynosily ksiazek i zeszytow (w tej sytuacji zeszyty  do sprawdzenia zbiore przed Swietami ) .

Kolejna wazna informacja: W najblizsza niedziele (12 listopada) o godzinie 11.30 am w naszym kosciele odbedzie sie uroczysta Msza Swieta na rozpoczecie Misji, po mszy bedzie akademia szkolna. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy! 

W kolejna sobote tj. 18 listopada zajecia zostaly odwolane, w zamian uczniowie powinni uczestniczyc w Niedzielnej Mszy sw. 12 listopada ! Uczestnictwo w tej mszy bedzie zaliczone do frekwencji. BARDZO PROSZE , aby dzieci ubraly sie elegancko i  usiadly razem - w lawce dla klasy 6 A !

Dziekuje i pozdrawiam.  

Agnieszka Kumorowska

 

 

 

Agnieszka Kumorowska