informacje na 2 grudnia

Kochani, w sobote 11 listopada bylismy na wystepach zespolow tanecznych. Mam nadzieje , ze wszystkim sie podobaly:) 

 

Dziekuje TYM OSOBOM, ktore byly na Mszy Sw. w niedziele !!! 

18 LISTOPADA NIE MA ZAJEC W SZKOLE. Spotykamy sie 2 grudnia. Zycze Wszystkim cudownego Swieta Dziekczynienia. Do zobaczenia w szkole.  

 

Zapraszam osoby chetne  do wziecia udzialu w konkursie historycznym dotyczacym "Wojny polsko-bolszewockiej 1919-1920 w obronie granic i niepodleglosci"  . W naszej kategorii jest do wykonania praca plastyczna,  seria znaczkow pocztowych lub film. Wszelkie dodatkowe informacje , karty zgloszeniowe, formy do podpisania przez rodzicow sa dostepne na stronie  glownej. Prace musza byc wyslane do Polski do 5 grudnia.

Zachecam uczniow, ktorzy pieknie maluja do wziecia udzialu w tym konkursie. Wiem, ze bylo pare osob chetnych , o ile sie nie myle Patrick, Victoria i Karolinka. 

 

Pani Magda

 

 

 

www.szkolapolska.info