Praca Domowa na 10-21-17

Naucz sie czytac jeden z wierszy: "Po co krowie rogi" lub "Len" -podrecznik str.34,35

Cwiczenia str. 23 zad 3,4,5

Cwiczenia str. 110 zad. 5,6,7

W nastepna sabote w naszej szkole obchodzic bedziemy Dzien dwujezycznosci.

W tym dniu, dzieci moga ubrac sie w koszulki z emblematami Polski, stroje ludowe lub na biało-czerwono. W trakcie zajec zrobimy zdjecie klasowe, które umiescimy w Księdze Pamiatkowej z okazji 20-to lecia szkoly. 

Z tego samego właśnie powodu organizowany jest konkurs plastyczny - "Dzien z zycia szkoly".

Forma pracy konkursowej to KOMIKS.

Zaprezentowalam uczniom podczas zajec, jak wyglada taka praca (kartka z bloku podzielona jest np. na 4 czesci, w ktorych umieszczone sa rysunki przedstawiajace jakas historyjke obrazkowa zwiazana z wydarzeniem w szkole lub klasie)

P.S.

BARDZO SERDECZNIE DZIEKUJE PANSTWU I DZIECIOM, ZA PIEKNE ZYCZENIA I KWIATY Z OKAZJI DNIA NAUCZYCIELA.  BYLO MI NIEZMIERNIE MILO!

 

www.szkolapolska.info