Praca domowa z j. polskiego i religii na 20 stycznia 2018r.

W nastepnym tygodniu 27 stycznia odbedzie sie Slubowanie Klas Pierwszych. Serdecznie zapraszamy rodzicow na godzine 11.00. W tym dniu rozpoczynamy zajecia religia o godzinie 9:30. Pozniej bedziemy miec ceremonie slubowania. Prosze aby wszscy uczniowie przyszli w stroju szkolnym biale bluzeczki, koszulki oraz  czarne  lub granatowe spodnie, spodniczki.

Na ostatnich zajęciach mielismy probe przygotowujaca uczniow do slubowania. Prosze z nimi cwiczyc teksty wierszy oraz slowa trzech piosenek:

Hymn Pierwszoklasisty ( Elementarz strona 110), " DostałJacek elementarz" oraz Jestem Polka i Polakiem". Zaczelismy nauke pisowni literek H,h oraz Z i z. Prosze nauczyć sie czytac tekst w Elementarzu strona 54,55. W ćwiczeniach proszę wykonac zadanie 6, 7 oraz zadanie domowe c strony 53,54 oraz 55.

Praca domowa z religii

Prosze wykonac zadanie domowe na stronie 33-1,2-Katecheza Trzej Królowie

 

mhuba2@gmail.com