Zadanie domowe na 09-30-17

J. Polski

Ćw. a i b str. 8 w ćwiczeniach. 

Dzieci, które wolniej piszą proszę o dokończenie ćwiczeń z lekcji.

Proszę również  powtórzyć poznane na lekcjisłówka z literka,, a ",,e" (ćwiczenia i elementarz).

Religia

Pomaluj rysunek w ćwiczeniach z 

1- wszej lekcji : ,, Znak krzyża ''.

Ważne informacje! 

Zapraszam serdecznie rodziców do pracy wTrójce klasowej. Na chwilę obecną zgłosiła się jedna mama. Oprócz listu, który Państwo otrzymaliście od mnie konieczne będzie zorganizowanie krótkiego spotkania po lekcjach w celu omówienia organizacji przyszłych uroczystości szkolnych. Najbliższe Pasowanie na ucznia. Jest to ważne spotkanie, dlatego proszę o obecność jednego rodzica każdego dzieckalub osoby, która moze Was zastąpić. O wyznaczonym terminie spotkania poinformuję Państwa na stronie. 

Do tej pory w naszej szkole rodzic każdego dziecka pełnił jedendyżur w ciągu roku. Polegał on na pilnowaniu porządku na korytarzu, sprzedaży w sklepiku oraz sprzątania szkoły po lekcjach. W tym roku rodzice nie dyżuruja, ale należy dokonać opłaty w wysokości 40$ do księgowej szkoły p. Zosi Dawidowskiej.

Dziekuje serdecznie za współpracę i do zobaczenia w szkole.

 

www.szkolapolska.info