Plan dnia na 16 grudnia

Witam serdecznie .

W najblizsza sobote odbedzie sie Wigilia szkolna.

Bardzo prosze aby dzieci przyszly ubrane swiatecznie oraz  przyniosly czapeczki mikolajkowe jesli takie maja . Przychodzimy do szkoly jak zwykle na religie, po czym odbeda sie skrocone lekcje . O godzinie 12 udejemy sie do kosciola na klędowanie oraz poswiecenie oplatka. Chetnych rodzicow rowniez zapraszam do kosciola . Po kosciele dzieci spotykaja sie w klasie na Wigili klasowej . Dziekuje Paniom  z Trojki Klasowej za organizacje oraz przygotowanie. Zaproszam chetnych do wspolpracy w przygotowaniu poczestunku. Liczy sie kazda drobna pomoc i przysluga. 

 

zadanie domowe 

religia :  do lekcji ,, Z Maryja czekamy na Pana Jezusa "

J.polski : cw a,b,c str. 43 ( w cw. b -  prosze przepisac tekst z elementarza str. 43 ,, Radek ma klate i ptaki " tematycznie zwiazym z literkami poznanymi na lekcji .

Prosze poprawiac dyktanda !!! zle napisany wyraz prosze przepisac kilka razy . 

Cwiczymy role do pasownia na ucznia oraz hymn pierwszoklasistow ( 3 zwrotki ) oraz odpowiedzi do Katechizmu malego Polaka . 

 

,,DO ZOBACZENIA W TYM WYJĄTKOWYM  ŚWIĄTECZYM CZASIE. ŻYCZE WAM DRODZY RODZICE ORAZ WASZYM POCIECHOM,  A TAKŻE WSZYSTKIM WASZYN BLISKIM - ZDROWIA, MIŁOŚCI  ORAZ MAGICZNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ! '' 

 

Katarzyna Kornak