zadanie domowe na 28 pazdziernika

Witam serdecznie 

Na poczatek zapraszam Was na wazne klasowe spotkanie organizacyjne w najblizsza sobote , po zajeciach szkolnych czyli o 1.40 , prawdopodobnie w tej samej sali , w ktorej spotkalismy sie na poczatku roku. Bardzo prosze o obecnosc rodzica kazdego dziecka oczywiscie jesli w tym czasie nie pracujecie . 

PRACA DOMOWA 

Religia 

1. zadanie dla wszystkich dzieci do lekcji : Arka Noego                                                                2. ekstara zadanie na 6 w cwiczeniach

J.polski

1. prosze dokonczyc cwiczenia z lekcji                                                                                      2. cw. a,b,c str. 23 w cwiczeniach                                                                                3. utrawalamy slowa hymnu pierwszoklasisty

Przypominam o zajeciach dodatkowych takich jak : szachy (50$ za semestr) , kolko matematyczne (50$ za semestr),  plastyczne (30$ za materialy ,jesli wystarczy do konca roku nie trzeba doplacac), zuchy oraz nauka gry na gitarze ( kwota do ustalenia). We wszystkich tych zajeciach biora udzial male dzieci, wiec zachecam do sprobowania. Mozna porozmawiac z prowadzacym, aby dziecko najpierw zobaczylo jak wygladaja zajecia , a dopiero pozniej dokonac oplaty . 

Miłego tygodnia i do zobaczenia .

Katarzyna Kornak