zadanie domowe na 14 pazdziernika

Dziekuje wszystkim za obecnosc w spotkaniu ! Ciesze sie ze wybralismy  Mamy, ktore zorganizuja Pasowanie na ucznia oraz spotkania swiateczne . Jesli ktos z Panstwa po namysle zechcialby dolaczyc do pomocy, bardzo ucieszymy sie :)

zadanie z religii :

w podreczniku oraz cwiczeniachdo lekcji pt. ,, Stworzenie swiata "

j.polski 

w cwiczeniach a,b str. 16 

Podczas naszegospotkania dzieci zaczely odrabiac zadanie domowe, wiec nalezy dokonczyc prace domowa oraz niedokonczone cwiczenia z lekcji. Poniewaz dzieci nie pisza w tym samym tempie i czasmi maja potrzebe wyjscia do toalety , dlatego tez dostosowujemy sie do tempa pisania wiekszosci uczniow i niektore cwiczenia trzeba dokonczyc w domu. 

Prosze, aby dzieci nauczyly sie dwoch pierwszych zwrotek Hymnu pierwszoklasisty , ktory znajduje sie na koncu elementarza.

PROSZE rowniez, aby dzieci przyniolsy do szkoly po kilka liści :)

 

Dziekuje za wspolprace i do zobaczenia w sobote.

Katarzyna Kornak