Praca domowa na 13 kwietnia 2018r.

Prosze przeczytac informacje o Pozytywizmie strona 110 i 111. Prosze zrobic notatke-Powstanie Styczniowe strona 110 , 111: uwlaszczenie chlopow-strona 112, proby wynarodowienia Polakow-tabelka strona 113-ziemie polskie pod zaborami -zabor pruski-warunki zycia i sposoby wynarodowienia, zabor austriacki warunki zycia i sposob wynarodowienia, zabor rosyjski- warunki zycia i sposoby wynarodowienia.

Z googragfii prosze poszukac informacjii o Pobrzezach Poludniowobaltyckich -Pobrzeze Szczecinskie, Pobrzeze Slowinskie, Pobrzeze Kaszubskie, Zulawy Wislane. Prosze napisac czym charakteryzuja sie te pobrzeza. Prosze wybrac jedno miasto i przygotowac power point lub przygotowac plakat- Swinoujscie,  Szczecin, Gdansk, Miedzyzdroje, Kolobrzeg, Leba, Jastarnia, Jurata, Puck lub  Krynica Morska .  

mhuba2@gmail.com